Tootetugi

Käterätikuivati lisab sinu ellu veidi ekstra luksust

„Me ei arva, et vannituba on ainus koht käterätikuivatile ning seetõttu peaksime seda võibolla nimetama soojendiks, kuna selle kasutusala on palju mitmekülgsem kui pelgalt rätikute kuivatamine.
Paigalda soojendi esikusse vihmasteks sügispäevadeks, kui üleriided saavad niiskeks või märjaks. Kui riputad köögirätikud soojendile, siis hoiab see rätikud kauem värsketena. Ja kellele ei meeldiks mõnus luksuslik soe hommikumantel varahommikul? Kui soojendi on magamistoas, siis on hommikumantel juba soe, kui sa hommikul ärkad.
Seega senikaua, kui sina mõtled, milline su kodu võiks olla, tuleme meie välja uute ideede, mudelite ja nutikate lahendustega kohtadesse, kus oleks praktiline ja mõnus kuivatada ja soojendada niiskeid riideid. See on meie missioon.“

KÄTERÄTIKUIVATITEÜHENDAMISVÕIMALUSED

Elektriühendus:

Elektriühenduse võib teostada varjatult või pistikuga seinakontakati. Varjatud ühenduse eeliseks on, et vannitoa interjööri ei jää liigseid juhtmeid paistma. Varjatud ühenduse võimalus on pea kõikidel PAX käterätikuivatitel ning mõningatel Terma mudelitel. Kõik paigalduseks vajalik on müügipakendites olemas.

Elektriga kütmine:

Elektritenn töötab nii pistikuga- kui ka püsivalt vooluvõrku ühendatuna. Tänu termostaadile saab säilitada ideaalset temperatuuri minimaalse energiakulu juures, hoides teie rätikud pidevalt soojad ja kuivad. Käterätikuivatid mille võimsus algab 250W-st sobivad üldjuhul ruumide soojendamiseks. Meie tootevalikus on ka väga energiasäästlikud mudelid, alates 16W-st, pinnatemperatuur ca 65°C.

Kasutades taimerit hoiate kokku kuni 75% kuluvat elektrienergiat.

Kütteveega kütmine:

Osad käterätikuivati mudelid võib ühendada otse keskküttesüsteemi ja nad katavad tavaliselt kogu vannitoa soojavajaduse. Käterätikuivatite lisavarustuse alt leiate erineva välimuse ja toruühendusega ventiile. Enne käterätikuivati komplekteerimist ventiiliga, tuleb veenduda milline lahendus on kõige sobivam. Ventiilide valikust leiate: 1-torusüsteemi, 2-torusüteemi kui ka vastavale olukorrale ümberseadistatavad (bypass) ventiilid.

Lisaks eelnevale võid valida universaalse kütte, kus elektritenn on lisaküttekehana. Sellise lahendusega püsib käterätikuvati soojana terve aasta vältel, hoolimata kasutatavast küttesüsteemist. Universaalküttega käterätikuivatite energiaallikad (keskküte ja elekter) ei tohi mitte kunagi olla üheaegselt rakendatud.

Kütteveega kütmisel on käterätikuivatite ja vannitoa radiaatroite väljundvõimsus (W) arvutatud veetemperatuuril 75°C. Mõningate mudelite puhul on välja toodud lisaks eelnevale ka madala küttevee tempertuuri 55/45/20°C väljundvõimsus.

NB! Juhul kui soovitakse käterätikuivatit ühendada tarbevee süsteemiga, tuleb enne ostu täpsustada milline mudel on selleks sobiv.

X