KKK

Korduma kippuvad küsimused.

Kombi mudeleid on võimalik kütta ainult elektriga (valides lisavarustuse hulgast el.küttekeha) või vajadusel liita keskküttesüsteemiga ja teatud mudelid ka tarbeveesüsteemiga.

Samuti võid valida universaalse kütte, kus elektriküttekeha on lisakütteks keskkütteveele. Sellise lahendusega püsib käterätikuvati soojana terve aasta vältel, hoolimata kasutatavast küttesüsteemist. Nt. suvel, kui keskküte on välja lülitatud.

NB! Juhul kui soovitakse käterätikuivatit ühendada tarbeveesüsteemiga, tuleb enne ostu täpsustada milline mudel on selleks sobiv.

Käterätikuivateid on võimalik ühedada läbi WallFix™ seinakinnituse vooluvõrku kahel viisil: pistikuga seinakontakti või varjatud ühendusega, kui vannitoa seinas on olemas vastav toitejuhe või siis ehituse/renoveerimise käigus see paigaldatakse.

Varjatud ühenduse eeliseks on, et vannitoa interjööri ei jää liigseid juhtmeid paistma.

Kõik käterätikuivatid ja vannitoa radiaatorid vastavad kaitseklassile IP44 ja neid ei ole vaja maandada (II ohutusklass). Samuti on käterätikuivatid varustatud valgustatud lülitiga.

Pax elektriga köetavate käterätikuivatite pinnatemperatuur on tehases eelseatud ligikaudu 55-60°C -le.

Terma mudelitel on see olenevalt termostaadist seadistav, max 70°C

Keskmise võimsusega käterätikuivati tarbib elektrit sama palju kui vanemat tüüpi elektripirn, meie tootevalikus on ka väga energiasäästlikud mudelid, alates 20W-st.

Kasutades käterätikuivati taimerit on võimalik säästa kuni 75% elektrienergiat, samuti annab taimer juurde igapäevast kasutusmugavust.

X